Мова
Мережі
Про компанію ТОВ «НТЦ «Камертон»

Про компанію ТОВ «НТЦ «Камертон»

Коротко (наскільки це можливо), що собою представляє ТОВ «НТЦ «Камертон».

Організувалося підприємство у 2006 році, як організація, яка займається діагностикою та налагодженням роторного обладнання (турбіни, компресори, ексгаустери, нагнітачі, великі насоси та інше) та понад два роки успішно працювали в цьому напрямку, не виконуючи ремонтів самостійно. Дрібні роботи звичайно були, але перераховувати їх тут особливого сенсу не бачу рейтингу нам це не додасть.

Виступали як шеф інженери, консультанти, вібраційники – фахівці з аналізу та усунення причин підвищеної вібрації, балансувальники, регулювальники.

Три роки тому, на хвилі кризи, навесні 2009 р., за рекомендацією колег та «конкурентів» турбіністів з якими тісно працюємо і сьогодні, частина наших співробітників потрапили в м. Норильськ, вірніше в НПР (Норільський Промисловий Регіон) працювали на ТЕЦ1, ТЕЦ2, п/о Таймир газоконденсатне родовище ВАТ «НорільськГазпром», м. Сніжногорськ, ВАТ «Усть-Ханстайська ГЕС».

З того часу профіль організації еволюційно змінився та розширився у напрямку ремонтів енергетичного обладнання.

диагностикой и наладкой роторного оборудования: турбины, компрессоры, эксгаустеры, нагнетатели, крупные насосы

За останні три роки наші фахівці брали участь у таких роботах як:

2009/2010 рік. м. Гардабані, Тбіліська ТЕС, Грузія. Брали участь у капітальному ремонті із заміною та розвіскою лопаток (з визначенням моментної ваги лопаток та їх правильним розподілом по щаблі) чотирьох останніх, вихлопних, ступенів цнд турбіни КТ-160-130 Хорькова, завод Турбоатом, потужність 160МВт. Нами виконані: спаровка ротора низького тиску з ротором генератора та ротором високого тиску, введення в розточку двопотокового ЦНД вага ротора 36 тонн, з наступним балансуванням всього агрегату. Загальна довжина валопроводу понад 25 метрів.

У 2010 році ремонт ПР-6 та Р-6 Калузький ТЗ, через генерального підрядника.

ВАТ «Дніпрошина», до складу робіт входили: ремонт системи регулювання ПР-6, з перенастроюванням автомата безпеки та налаштуванням роботи реєстр. відбору з урахуванням побажань замовника та повний капітальний ремонт Р-6.

У 2011 році виконували поточний ремонт Р-6 м. Нікополь, ТОВ «Теплогенерація» колишній цех ТЕЦ Нікопольського трубного заводу, під час ремонту проведено перезаливання першого, опорно-упорного підшипника, з введенням ротора в старе розточування, контролем змін по центруванню та спаровці напів РТ-РГ, без розтину циліндра. Для довідки: центрування – це поєднання осей обертання та геометрії.

У 2011 році виконано капітальний ремонт пересувної газової турбо електростанції, ПГТС-1500, на основі газової турбіни ВМД-1500, Пролетарський завод СПБ. Потужність 1,5 МВт. Ремонт включав до складу робіт заміну п'яти ступенів компресора та заміну робочих лопаток турбіни. Частота обертання ВМД 12600 об/хв.

У 2011/2012 році брали участь у субпідряді в ремонті турбіни АЕG 1939 року випуску, потужність 25 МВт на Севастопольській ТЕЦ, до складу робіт входило: заводка ротора генератора, спаровка напівмуфт турбіни та генератора, балансування, зняття навантажувальних та розгінних характеристик агрегату.

заводка ротора генератора, спаровка полумуфт турбины и генератора, балансировка, снятие нагрузочных и разгонных характеристик агрегата.

Окрім перелічених робіт, виконуємо ремонт турбокомпресорів серії К

(К-250, К-500 і т.д.), ремонт секційних насосів високого тиску, відцентрових насосів, поршневих компресорів, плунжерних насосів та багато інших робіт, частину яких можна назвати екзотикою.

На завершення хочеться сподіватися, що після прочитаного у Вас виникли питання та бажання познайомитись з нами ближче, а може навіть довірити своє обладнання у ремонт.